Електрогенератор EnerSol EPG-8500UEA
Відео 2Фото 9 |
EnerSol EPG-8500UEA электростартер (ключ), роз'єм ATSэлектростартер (кнопка) |
|
Однофазний та трифазний режими роботи. Три розетки 230 В та одна 400 В. Електростартер. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В. Колеса. Роз'єм для блоку ATS
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-8500UEA
Усі ціни 23 →Генератор бензиновый EnerSol EPG-8500UEA | 41 999 грн. |
Генератор бензиновый EnerSol EPG-8500UEA 999902 | 38 999 грн. |
Генератор бензиновий EnerSol EPG-8500UEA 101345-255 | 41 999 грн. |
Генератор бензиновий EnerSol, одно/трифазний, макс 8.5 кВт, двигун EnerSol | 41 999 грн. |
Бензиновий генератор EnerSol EPG-8500UEА Скидка -10. | 34 750 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації EnerSol EPG-8500UEA
Ціни на EnerSol EPG-8500UEA |
---|---|---|---|---|
EnerSol EPG-8500UEA | від 34 750 грн. | 23 пропозиції | ||
EnerSol EPG-8500UE | від 30 750 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →