Електрогенератор EnerSol EPG-16000SEA
Фото 8 |
EnerSol EPG-16000SEA |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-16000SEA
Генератор бензиновый EnerSol EPG-16000SEA | 169 999 грн. |
Бензиновий генератор Enersol EPG-16000SEA | 164 999 грн. |
Бензиновий генератор Enersol EPG-16000SEA | 167 949 грн. |
EnerSol EPG-16000SEA офіційна гарантія ціна з ПДВ | 168 499 грн. |
Бензиновий генератор Enersol EPG-16000SEA | 168 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →