Електрогенератор EnerSol EPG-5500SEH
Фото 9 |
EnerSol EPG-5500SEH |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-5500SEH
Усі ціни 15 →Генератор бензиновый EnerSol EPG-5500SEH, 5 кВт | 49 999 грн. |
Генератор бензиновый EnerSol EPG-5500SEH 149104 | 49 999 грн. |
Генератор бензиновий EnerSol (EPG-5500SEH) | 49 999 грн. |
Бензиновий генератор EnerSol EPG-5500SEН Знижка-10. Дзвоніть!!! | 47 500 грн. |
Enersol EPG-5500SEH офіційна гарантія | 42 799 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →