Диск ENZO B
Відео 6 | від 5 187 до 7 847 грн. Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 / 114.3 мм ЦО (DIA):66.6 / 71.6 мм Виліт (ET):40 / 45 мм |
Модифікації ENZO B 2
7x17/5x114,3 ET40 DIA71 | 7 " | 17 " | 5 болта (ів) | 114.3 мм | 40 мм | литі | 5 187 .. 5 535 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
7,5x17/5x112 ET45 DIA66 | 7.5 " | 17 " | 5 болта (ів) | 112 мм | 45 мм | литі | 7 847 грн. | Avtodiski.net.ua | ||
Відеоогляди
Team Associated B74.2D Unboxing || Enzo Albertoni
6 жовтня 2022990 переглядів
Team Associated B6.4D Unboxing || Enzo Albertoni
7 травня 20222 240 переглядів
Motiv Supra Enzo Bowling Ball | Full Uncut Review with JR Raymond
15 вересня 202116 104 перегляда
Matador Fiber Cricket Bats | CT2000 | Q4 | Enzo | Hulk | Bats Review |
21 грудня 20226 491 перегляд
Enzo hair Spa review and complete knowledge || हेयर स्पा कैसे करे || Beauty Hut
13 листопада 201932 207 переглядів
Enzo bobtail review (with criticism)
9 липня 20198 296 переглядів
Схожі
від 5 306 грн.
17 ", виліт: 45 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 101 грн.
17 ", виліт: 35 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 380 грн.
17 ", виліт: 38 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 4 936 грн.
17 ", виліт: 40 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 4 965 грн.
17 ", виліт: 45 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
17 ", виліт: 35 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 182 грн.
17 ", виліт: 39 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 354 грн.
17 ", виліт: 45 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 311 грн.
17 ", виліт: 35 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм
від 5 145 грн.
17 ", виліт: 40 мм, 5 болта (ів), болтовка: 114.3 мм