Литий диск Zorat BK606 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 4 924 до 6 043 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK606 2
Характеристики
Zorat BK606 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK606 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW BK606 R17 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (GP) 1002230408 | 5 135 грн. |
Zorat Wheels BK606 7x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 GP | 5 492 грн. |
ZW BK606 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET45 GP | 5 182 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK606 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GP | 5 813 грн. |
ZW BK606 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) GP | 5 303 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі