Литий диск Zorat BKY0112 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
від 5 302 до 6 618 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BKY0112 1
Характеристики
Zorat BKY0112 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BKY0112 7x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW BK-Y0112 R17 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 (HB) 1001986687 | 6 108 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BKY0112 R17 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA60.1 HB | 5 725 грн. |
Диски ZW BK-Y0112 7x17 5x114,3 ET35 DIA60,1 (HB) | 5 842 грн. |
ZW BKY0112 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) HB | 5 820 грн. |
Zorat Wheels BKY0112 7x17 5x114.3 ET35 DIA60.1 HB | 5 620 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі