Кухонна мийка Everest 35R 620x435 ліва
Фото 10 |
Everest 35R |
|
Харчові продукти не залишають плям та забруднень на поверхні миття. Верхній захисний шар створений з особливого матеріалу, що запобігає розвитку бактерій. Матеріал миття не втрачає своїх властивостей у діапазоні температур: -15°C – +180°C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everest 35R 620x435 ліва
Гранітна кухонна мийка Everest 35R 620х435х210мм Чорна | 2 399 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 35R 620х435х210мм Тера | 2 199 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 35R 620х435х210мм Бежева | 2 199 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 35R 620х435х210мм Біла | 2 699 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 35R 620х435х210мм Сіра | 2 199 грн. |
Модификації Everest 35R
Ціни на Everest 35R |
---|---|---|---|---|
Everest 35R 620x435 ліва | від 2 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 35L 620x435 права | від 2 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 35N 620x435 реверсивна | від 2 199 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →