Витяжка Faber In-Nova Premium WH M A90 білий (305.0625.311)
Фото 3 |
Faber In-Nova Premium WH M A90 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber In-Nova Premium WH M A90 білий
Faber IN-NOVA PREMIUM WH M A90 | 24 349 грн. |
Витяжка FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 90 3050625311 | 34 891 грн. |
FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 90 3050625311 | 34 040 грн. |
FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 90 3050625311 | 34 891 грн. |
FABER IN-NOVA PREMIUM WH M 90 3050625311 | 35 742 грн. |
Модификації Faber In-Nova Premium WH M A90
Ціни на Faber In-Nova Premium WH M A90 |
---|---|---|---|---|
Faber In-Nova Premium WH M A90 білий | від 24 349 грн. | 5 пропозицій | ||
Faber In-Nova Premium X A90 нержавіюча сталь | від 19 930 грн. | 8 пропозицій | ||
Faber In-Nova Premium BK M 90 чорний | від 29 880 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →