Витяжка Faber Tender X A90 нержавіюча сталь
Faber Tender X A90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Tender X A90 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Вытяжка Faber Tender X A90 (110.0157.049) | 9 566 грн. |
Вытяжка кухонная Faber tender x a 90 | 9 771 грн. |
Вытяжка кухонная Faber TENDER X A 90 | 9 444 грн. |
Вытяжка кухонная Faber TENDER X A 90 | 9 323 грн. |
Витяжка кухонна Faber TENDER X A 90 | 9 890 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →