Витяжка Faber Inka Plus HCS X A52 нержавіюча сталь (305.0602.049)
Faber Inka Plus HCS X A52 нержавіюча сталь 2021 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inka Plus HCS X A52 нержавіюча сталь
Усі ціни 38 →Faber Faber Inka Plus HCS X A52 | 7 439 грн. |
Кухонна витяжка Faber Inka Plus Hcs X A52 305.0602.049 | 6 839 грн. |
Витяжка Faber Inka HCS X A52, Silver 305.0602.049 | 7 171 грн. |
Витяжка FABER Inka Plus Hcs X A52, Silver (305.0602.049) | 7 171 грн. |
Витяжка вбудована Faber Inka Plus Hcs X 52 (305.0602.049) | 7 439 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Inka Plus HCS X A52
Ціни на Faber Inka Plus HCS X A52 |
---|---|---|---|---|
Faber Inka Plus HCS X A52 нержавіюча сталь | від 6 525 грн. | 39 пропозицій | ||
Faber Inka Plus HCS BK A52 чорний | від 6 747 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →