Витяжка Faber Cylindra Isola EV8 X A37 нержавіюча сталь (110.0332.308)
Faber Cylindra Isola EV8 X A37 нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Купити Faber Cylindra Isola EV8 X A37 нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Витяжка Faber Cylindra Isola Ev8 X A37 Eln (110.0332.308) 110.0332.308 | 32 136 грн. |
Вытяжка Faber Cylindra Isola Ev8 X A37 Eln (110.0332.308) | 31 559 грн. |
Вытяжка Faber островная, 37см, 1102м.куб/ч, Cylindra Isola Ev8 x a37 Eln, | 34 888 грн. |
Витяжка Faber Cylindra Isola EV8 X 37 | 28 160 грн. |
Вытяжка Faber островная, 37см, 1102м.куб/час, Cylindra Isola Ev8 X A37 Eln | 35 561 грн. |
Кнопкова панель управління Push Button
Острівна стельова витяжка Faber Cylindra Isola EV8 X A37 — практичне рішення для вентиляції на кухні без прив'язки до стандартного настінного каналу повітропроводу. Витяжку можна змонтувати в будь-якому місці, куди буде підведена вертикальна труба вентиляції. Для з'єднання з випускними каналами різного діаметру в комплектації передбачений перехідний фланець Ø 150-120 мм. На бічній поверхні циліндричного корпусу Ø 37 см з полірованої нержавіючої сталі розмістилася кнопкова панель управління Push Button, продубльована комплектним пультом ДУ. Всмоктування повітря здійснюється по всьому периметру окружності. На нижній кришці вбудована пара LED-ламп підсвічування теплого колірного спектра 3000 K загальною потужністю 3 Вт.
Інтенсивний режим — 6 хвилин
У витяжці використовується мотор EVO виносної конструкції потужністю 250 Вт, який можна розмістити в будь-якому відповідному місці приміщення. Він забезпечує роботу вентилятора в 3-ступеневому режимі з продуктивністю відведення від 300 до 590 м³/год. Крім того, можна активувати режим роботи приладу в інтенсивному режимі (650 м³/год) протягом 6 хв (час обмежений програмним таймером). Після закінчення цього часу система повернеться до роботи на раніше встановленій швидкості. У комплекті до агрегату йде жировий алюмінієвий фільтр, але також можлива установка активного вугільного фільтра 112.0157.243. Прилад обладнаний світловим індикатором забруднення жирового і дезодоруючого фільтрів, який автоматично сповіщає про необхідність заміни/очищення через 100 і 200 год роботи відповідно.