Витяжка Faber Beat WH Matt F45 білий (345.0612.338)
Фото 6 |
Faber Beat WH Matt F45 білий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Beat WH Matt F45 білий
Усі ціни 9 →Faber Beat Wh Matt 345.0612.338 | 31 800 грн. |
Faber Beat Wh Matt 345.0612.338 | 32 595 грн. |
Faber Beat Wh Matt 345.0612.338 | 33 390 грн. |
Вытяжка Faber Beat WH Matt F45 (345.0612.338) | 33 393 грн. |
Витяжка Faber Beat Wh Matt 345.0612.338 | 32 595 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Faber Beat WH Matt F45
Ціни на Faber Beat WH Matt F45 |
---|---|---|---|---|
Faber Beat WH Matt F45 білий | від 31 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Faber Beat X 45 нержавіюча сталь | від 43 952 грн. | 2 пропозиції | ||
Faber Beat Dusty B Matt F45 синій | від 31 360 грн. | 9 пропозицій | ||
Faber Beat DG Matt F45 сірий | від 31 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Faber Beat BK Matt F45 чорний | від 29 626 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →