Витяжка Faber VRT BK A90 2LS чорний
Faber VRT BK A90 2LS чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber VRT BK A90 2LS чорний
Усі ціни 6 →FABER VRT BK A90 2LS | 9 199 грн. |
Витяжка похила Faber VRT90 2LS | 9 417 грн. |
FABER VRT BK A90 2LS | 8 159 грн. |
Витяжка Faber VRT BK A90 2LS | 10 123 грн. |
Faber VRT BK A90 2LS | 12 669 грн. |
Faber VRT BK A90 2LS | 12 978 грн. |
Модификації Faber VRT BK A90 2LS
Ціни на Faber VRT BK A90 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber VRT WH A90 2LS білий | від 8 011 грн. | 5 пропозицій | ||
Faber VRT BK A90 2LS чорний | від 8 159 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →