Витяжка Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X нержавіюча сталь (305.0662.836)
Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →FRANKE FST DRIP FREE 60 X | 27 019 грн. |
Повновбудована кухонна витяжка Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X, | 25 504 грн. |
Franke FST DRIP FREE 60 X 305.0662.836 | 28 337 грн. |
Вытяжка Franke Fst Drip Free 60 X 305.0662.836 | 28 337 грн. |
Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 60 X (305.0662.836) | 28 337 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →