Витяжка Falmec Gruppo Incasso NRS 50/800 нержавіюча сталь
Falmec Gruppo Incasso NRS 50/800 нержавіюча сталь Silenceпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso NRS 50/800 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Falmec GRUPPO INCASSO NRS | 35 500 грн. |
Falmec Falmec Silence Gruppo Incasso Nrs 50 Inox CGIW50.E9P2#ZZZI490F | 34 990 грн. |
Falmec GRUPPO INCASSO NRS 50 800 | 34 990 грн. |
Вытяжка Falmec Gruppo Incasso Nrs 50 800 | 31 970 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Gruppo Incasso NRS 50 (CGIW50.E9P2#ZZZI490F) CGIW | 32 540 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →