Витяжка Falmec Lumina NRS 90/800 Isola
Фото 5 |
Falmec Lumina NRS 90/800 Isola |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Lumina NRS 90/800 Isola
Усі ціни 28 →Витяжка Т-подібна Falmec Lumina Nrs 90 Inox Isola (CLMI90.00P2#NEUI490F) | 38 566 грн. |
Вытяжка Falmec Lumina Evo Nrs (CLMI90.00P2#NEUI490F) | 42 943 грн. |
Витяжка Falmec Lumina EVO NRS (CLMI90.00P2#NEUI490F) CLMI90.00P2#NEUI490F | 53 847 грн. |
Falmec LUMINA NRS 90 Inox isola (CLMI90.00P2#NEUI490F) | 57 900 грн. |
Витяжка Falmec LUMINA EVO NRS IS 90 INOX IX 800 (CLMI90.00P2#NEUI490F) LUM | 39 668 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →