Витяжка Falmec Gruppo Incasso Touch Vision 70/800 нержавіюча сталь
Falmec Gruppo Incasso Touch Vision 70/800 нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso Touch Vision 70/800 нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Falmec GRUPPO INCASSO TOUCH VISION 70 | 18 500 грн. |
Витяжка Falmec GRUPPO INCASSO Touch Vision 70 | 15 290 грн. |
Вытяжка Falmec Gruppo Incasso Touch Vision 70 P.E. Inox (CGIW70.E16P9#ZZZI | 16 499 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Gruppo Incasso Touch Vision 70 p.e. inox | 15 466 грн. |
Falmec GRUPPO INCASSO TOUCH VISION 70 P.E. INOX | 17 990 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →