Витяжка Kaiser EA-745 Eco нержавіюча сталь (041448)
Kaiser EA-745 Eco нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EA-745 Eco нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →KAISER EA 745 Eco | 19 749 грн. |
Витяжка вбудована Kaiser EA 745 Eco 172-01 | 21 899 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser EA 745 Eco | 20 371 грн. |
Kaiser EA 745 Eco | 20 790 грн. |
Вытяжка Kaiser EA 745 Eco | 21 899 грн. |
Витяжка KAISER EA 745 Eco | 21 899 грн. |
Витяжка Kaiser EA 745 Eco | 21 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →