Ванна Fancy Marble Newton 160.7x64 см (90160001)
Фото 5 |
Fancy Marble Newton 160x64 |
|
В комплект входить сифон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Newton 160.7x64 см
Ванна з литого мармуру Fancy Marble Newton 1607х650 мм 90160001 | 37 999 грн. |
Ванна зі штучного каменю Fancy Marble Newton 160x65 (90160001) 90160001 | 37 999 грн. |
Fancy Marble NEWTON 90160001 | 37 999 грн. |
Ванна з литого мармуру Fancy Marble Newton 1607х650 мм 90160001 | 37 999 грн. |
Ванна з литого мармуру Fancy Marble Newton 1607х650 мм 90160001 | 37 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →