Вудилище Favorite Creed CRD-762MH
Відео 4 |
Favorite Creed CRD-762MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Creed CRD-762MH
Усі ціни 23 →Спиннинг Favorite Creed CRD-762MH 2.29m 10-32g Ex.Fast (1693.05.08) | 2 780 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-762MH 2.29m 10-32g Ex.Fast (1693.05.08) | 2 780 грн. |
Удилище Favorite Creed CRD-762MH 2.29m 10-32g Ex.Fast (1693.05.08) 1693.05 | 2 780 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-762MH 2.29m 10-32g Ex.Fast (1693.05.08) 1693.0 | 2 780 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Creed CRD-762MH 2.29m 10-32g Ex.Fast 1693.05 | 2 780 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →