Вудилище Lucky John Centrix 7 LJCX-712LM
Lucky John Centrix 7 LJCX-712LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Centrix 7 LJCX-712LM
Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 7, 7'1" (2.16) (LJCX-712LM) | 1 554 грн. |
Вудилище Lucky John Centrix 7 2.16m 2-7g (LJCX-712LM) | 1 554 грн. |
Вудилище Lucky John CENTRIX 7 (2.16) (LJCX-712LM) | 2 072 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 7 2.16 (7'1 ") 2-7 (LJCX-712LM) | 1 554 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →