Вудилище Daiwa Ninja-Z Spin 802XHFS
Daiwa Ninja-Z Spin 802XHFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja-Z Spin 802XHFS
Спининговое удилище Daiwa Ninja Z 802XHFS 2.44m 50-100gr 11001-08 | 1 645 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 802XHFS 2.44м 50-100г / (2189265 / 11001-08) | 1 645 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 802XHFS 2.44m 50-100gr | 2 531 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →