Струни DAddario Folk Nylon Ball End 28-45
DAddario Folk Nylon Ball End 28-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Folk Nylon Ball End 28-45
Усі ціни 10 →Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ32 Folk Nylon Ball End Silver | 578 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ32 Folk Nylon Ball End Silver | 578 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ32 Folk Nylon Ball End Silver Woun | 572 грн. |
D'Addario EJ32 Nylon Pro-Arte Folk Ball End (Hard Tension) | 578 грн. |
Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ32C Folk Nylon Ball End Silver | 578 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →