Твердопаливний котел Feniks Series N 40 40 кВт
Фото 3 |
Feniks Series N 40 40 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:40 кВт, площа ~ 320 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 219 мм
Всі характеристики
Характеристики Series N 40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series N 40 40 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия N 40 кВт, механика FNM40 | 56 000 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія N 40 кВт FNM40 | 56 000 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія N 40 кВт механіка 67341 | 50 400 грн. |
Модификації Feniks Series N 40
Ціни на Feniks Series N 40 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series N 10 10 кВт | від 29 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series N 15 15 кВт | від 33 210 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series N 20 20 кВт | від 37 350 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series N 25 25 кВт | від 40 770 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series N 30 30 кВт | від 45 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series N 40 40 кВт | від 50 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series N 50 50 кВт | від 68 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →