Спальний мішок Ferrino Bryce SM
Ferrino Bryce SM легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Bryce SM
Усі ціни 29 →Спальний мішок Ferrino Bryce SM/+7°C- зелений 929598 | 6 094 грн. |
Спальный мешок Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV) | 5 300 грн. |
Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV) Bryce SM/+7°C Green Left (8637 | 5 300 грн. |
Спальный мешок Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV) 929598 | 5 299 грн. |
Спальний мішок Ferrino Bryce SM/+7°C Green Left (86375MVV) | 4 650 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →