Спальний мішок Deuter Orbit +5
Deuter Orbit +5 легкий 195x75 см, t 9 °C205x75 см, t 9 °C |
|
Призначений для літнього використання спальник-кокон німецького виробника Deuter характеризується легкою вагою (900 грамів) і компактні розміри в складеному вигляді (33x17x17 см), що підкреслює його трекинговую спрямованість. Модель, оснащена контурним капюшоном, розрахована на користувачів ростом до 185 см (при загальній висоті 205 см та ширині плечей 75 см). Спальний мішок Deuter Orbit +5 отримав одношаровий синтетичний утеплювач Hollowfibre.
Він сприяє комфортному ночівлі при зниженні температури повітря до значень в діапазоні 5 – 9 °C тепла. Зовні кокон покритий нейлонової тканиною, а спальне місце обшите м'яким і приємним на дотик поліестером Soft Micro. Спальник пропонується з ліво - і правостороннім розташуванням блискавки, що забезпечує можливість з'єднання двох моделей в одну. З додаткового оснащення варто виділити внутрішній кишеню, захист від закушування блискавки і зручну систему затягування каптура, передбачає два шнура (плоский і круглий), які легко розпізнати навіть у темряві.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Orbit +5
Усі ціни 31 →Спальный мешок Deuter Orbit +5 REG левый 3701122 4335 1 | 4 520 грн. |
Спальник DEUTER Orbit +5° L (4335) shale-ink левый 3701222 4335 1 | 4 880 грн. |
Спальник Deuter Spiwor Orbit +5° REG M-12739031 | 3 320 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit +5° L колір 4335 shale-ink лівий 3701222 4335 | 4 880 грн. |
Спальник Deuter Spiwor Orbit +5° REG M-12739031 | 3 320 грн. |
- Модель Orbit +5° — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 0,9 кг
- Модель Orbit +5° L — довжина мішка 220 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1 кг
- Модель Orbit +5° SL — довжина мішка 195 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 0,9 кг
- Модель Orbit -5° — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 1,4 кг
- Модель Orbit -5° L — довжина мішка 220 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1,5 кг
- Модель Orbit -5° SL — довжина мішка 195 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 48 см, вага 1,4 кг
Модификації Deuter Orbit +5
Ціни на Deuter Orbit +5 |
---|---|---|---|---|
Deuter Orbit +5 SL | від 4 430 грн. | 19 пропозицій | ||
Deuter Orbit +5 | від 3 320 грн. | 31 пропозиція |