Змішувач Ferro Adore BDR7
Фото 3 |
Ferro Adore BDR7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Adore BDR7
Усі ціни 10 →Ferro Ferro Adore BDR7 | 4 183 грн. |
Змішувач для душу одноважільний FERRO Adore білий латунь без душового набо | 4 183 грн. |
Змішувач для душу Ferro Adore білий-хром (BDR7) BDR7 | 4 183 грн. |
Змішувач-кран для душу FERRO Adore White BDR7 | 4 183 грн. |
Змішувач для душу одноважільний FERRO Adore чорний латунь без душового наб | 4 183 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →