Змішувач Ferro Adore BDR1
Фото 3 |
Ferro Adore BDR1 Adoreбез ручного душу |
|
Аератор Coin Slot, який можна відкрутити звичайною монетою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Adore BDR1
Усі ціни 12 →Ferro Ferro Adore BDR1 | 5 542 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Adore чорний л | 5 542 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Adore Black чорний-хром (BDR1BLC) BDR1BLC | 5 542 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO Adore White BDR1 | 5 542 грн. |
Ferro Ferro BDR1BLC | 5 542 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →