Змішувач Ferro Retro XR11A
Ferro Retro XR11A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Retro XR11A
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом FERRO Retro хром латун | 3 665 грн. |
Змішувач для ванни з душовим набором Ferro Retro (XR11A) XR11A | 3 665 грн. |
Змішувач-кран FERRO RETRO XR11A | 3 665 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом FERRO Retro хром латун | 2 764 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO RETRO (XR11AG) | 2 649 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →