Наручний годинник FESTINA F20561/1
Відео 1Фото 19 |
FESTINA F20561/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20561/1
Festina Timeless Chronograph F20561/1 | 9 235 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20561/1 Білий/Коричневий з підсвічуванням | 7 458 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20561/1 Коричневий ремінець | 7 385 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20561/1 Білий/Коричневий шкіряний ремінець | 7 385 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20561/1 Білий/Коричневий Шкіряний ремінець | 7 385 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →