Плита Prime Technics PSG 64017 W білий
Фото 15 |
Prime Technics PSG 64017 W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSG 64017 W білий
Усі ціни 20 →PRIME Technics PSG 64017 W | 9 265 грн. |
Плита газова Prime Technics PSG 64017 W | 9 597 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 64017 W | 8 609 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 64017 W | 8 566 грн. |
Газовая плита Prime Technics Psg 64017 W | 8 856 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →