Плита Prime Technics PSG 64004 B сріблястий
Фото 14 |
Prime Technics PSG 64004 B сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSG 64004 B сріблястий
Усі ціни 22 →PRIME Technics PSG 64004 B | 9 231 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 64004 B | 8 559 грн. |
Плита газова Prime Technics PSG 64004 B | 9 558 грн. |
Газовая плита Prime Technics Psg 64004 B | 8 823 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 64004 B | 8 499 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →