Ручка Fisher Space Pen Shuttle Golden Grid
Фото 4 |
Fisher Space Pen Shuttle Golden Grid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Shuttle Golden Grid
Ручка кулькова Fisher Space Pen Шаттл Золотиста сітка Чорна 0.7 мм Хромова | 3 680 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Шаттл Золота сітка (G4) (747609831740) | 3 680 грн. |
Авторучка Fisher Space Pen Шаттл Золотиста сітка / G4 (747609831740) | 3 680 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Shuttle Golden Grid:
- Довжина: 133 мм
- Діаметр: 8 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →