Ручка Fisher Space Pen Shuttle Grid Design
Фото 6 |
Fisher Space Pen Shuttle Grid Design |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Shuttle Grid Design
Автоматическая ручка Fisher Space Pen Shuttle Grid Design (серебристая) B4 | 3 835 грн. |
Автоматична кулькова ручка Fisher Space Pen Shuttle Grid Design золотиста | 3 680 грн. |
Автоматическая ручка Fisher Space Pen Shuttle Grid Design (золотистая) G4 | 3 680 грн. |
Автоматична кулькова ручка Fisher Space Pen Shuttle Grid Design срібляста | 3 832 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Shuttle Grid Design:
- Довжина:132 мм, діаметр: 8 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →