Вудилище Fishing ROI Iguana 210 (204-210)
Fishing ROI Iguana 210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fishing ROI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fishing ROI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fishing ROI Iguana 210
Спиннинг Fishing ROI Iguana 8-28g 2.10m (204-210) | 1 310 грн. |
Спінінг Fishing Roi Kalista 2.10 m ML 5-20g (204-210-520) | 1 959 грн. |
Спінінг Fishing Roi Kalista 2.10 m M 7-28g (204-210-728) | 2 010 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →