Вудилище Brain Classic Pole 500 (1858.41.85)
Brain Classic Pole 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic Pole 500
Усі ціни 23 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Classic 5.0m | 661 грн. |
Удилище маховое Brain Classic 5.00m (1858.41.85) | 660 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic 5 (4.68) м (1858.41.85) 1858.41.85 | 660 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Classic 5 (4.68) м (1858.41.85) 1858. | 660 грн. |
Удилище маховое Brain Classic 5.0m 18584185 | 660 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →