Вудилище Brain Scout 300ML
Brain Scout 300ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout 300ML
Усі ціни 9 →Удилище фидерное Brain Scout 3.00m max 60g Black EVA (1858.45.14) | 2 580 грн. |
Вудилище Brain fishing Scout 3.00m max 60g Black EVA (1858.45.14) | 1 927 грн. |
Удилище Brain fishing Scout 3.00m max 60g Black EVA (1858.45.14) 1858.45.1 | 1 746 грн. |
Вудилище Brain fishing Scout 3.00m max 60g Black EVA (1858.45.14) 1858.45. | 1 759 грн. |
Фидерное удилище Brain Scout 3.00m max 60g Black EVA 1858.45.14 | 2 580 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →