Садові ножиці Fiskars 1020478
Fiskars 1020478 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1020478
Усі ціни 7 →Ножиці універсальні Fiskars Hardware 25 см 1020478 | 999 грн. |
Ножницы хозяйственные Fiskars (1020478) | 999 грн. |
Ножницы Fiskars c зубчатыми лезвиями 25 см 1020478 | 699 грн. |
Ножиці Fiskars садові універсальні 25см (1020478) | 999 грн. |
Ножиці універсальні Fiskars Hardware 25 см (1020478) 1020478 | 849 грн. |
Ножиці для грубої роботи Fiskars 25 см (1020478) | 999 грн. |
Ножиці Fiskars Hardware універсальні 25 см (1020478) | 1 169 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →