Сковорідка Fiskars Hard Face 1052225 30 см
Фото 3 |
Fiskars Hard Face 1052225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1052225 30 см
Сковорода Fiskars Hard Face 30 см 1052225 | 3 989 грн. |
Сковорода Fiskars Hard Face, 30 см (1052225) | 3 989 грн. |
Сковорода Fiskars Hard Face 30 см 1052225 | 2 899 грн. |
Сковорода Fiskars Hard Face 30 см (1052225) | 3 980 грн. |
Модификації Fiskars Hard Face 1052225
Ціни на Fiskars Hard Face 1052225 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052221 20 см | від 1 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052222 24 см | від 1 860 грн. | 19 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052223 26 см | від 2 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052224 28 см | від 2 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052225 30 см | від 2 899 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →