Ківш Fiskars Hard Face 1020874
Фото 6 |
Fiskars Hard Face 1020874 1.8 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1020874
Усі ціни 6 →Ківш Fiskars Hard Face 1.8л 1052226 | 3 499 грн. |
Ковш с крышкой Fiskars Hard Face 2 л 1052226 | 3 499 грн. |
Ковш Fiskars Hard Face 1,8 л 1052226 | 2 599 грн. |
Ківш Fiskars Hard Face, скляна кришка, 2 л, чорний, алюміній (1052226) | 3 499 грн. |
Ківш Fiskars Hard Face 2 л (1052226) | 3 499 грн. |
Ковш Fiskars Hard Face 1,8 л 1052226 | 2 599 грн. |
Модификації Fiskars Hard Face 1020874
Ціни на Fiskars Hard Face 1020874 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020874 | від 2 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1027706 | від 3 989 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →