Каструля Fiskars Hard Face 1020876
Фото 4 |
Fiskars Hard Face 1020876 3.5 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1020876
Каструля Fiskars Hard Face 5л 1052228 | 5 069 грн. |
Кастрюля Fiskars Hard Face 5 л 26 см 1052228 | 5 069 грн. |
Кастрюля Fiskars Hard Face 5 л 1052228 | 5 069 грн. |
Кастрюля Fiskars Hard Face 5 л с крышкой (1052228) | 4 699 грн. |
Каструля Fiskars Hard Face 5 л 26 см (1052228) | 5 069 грн. |
Модификації Fiskars Hard Face 1020876
Ціни на Fiskars Hard Face 1020876 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020875 | від 3 029 грн. | 8 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1020876 | від 4 699 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →