від 4 099 грн.сотейник, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній
від 4 199 грн.вок, 28 см, дно: індукційне, матеріал: штампований алюміній, покриття: тефлон
від 2 599 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, 5 мм, матеріал: алюміній
від 3 029 грн.каструля, для індукції, до 22 см, до 3.5 л, алюміній, антипригарне покриття: тефлон
від 1 799 грн.для млинців, 22 см, дно: індукційне, 5 мм, матеріал: алюміній
від 4 580 грн.сотейник, з кришкою, 24 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній
від 1 875 грн.для млинців, 22 см, матеріал: штампований алюміній, покриття: тефлон
від 2 859 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: штампований алюміній, покриття: тефлон
від 1 860 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, 5 мм, матеріал: алюміній
від 2 399 грн.класична, 26 см, дно: індукційне, 5 мм, матеріал: алюміній
від 2 899 грн.класична, 30 см, дно: індукційне, 5 мм, матеріал: алюміній
від 5 069 грн.сотейник, з кришкою, 26 см, дно: індукційне, матеріал: алюміній
від 1 799 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: литий алюміній
від 3 205 грн.класична, 26 см, матеріал: литий алюміній, покриття: тефлон