Сотейник Fiskars Hard Face 1052231 26 см
Фото 3 |
Fiskars Hard Face 1052231 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1052231 26 см
Сотейник Fiskars Hard Face 26 см 1052231 | 5 069 грн. |
Сотейник Fiskars Hard Face с крышкой 26 см 1052231 | 5 069 грн. |
Сотейник Fiskars Hard Face з кришкою 26 см 1052231 | 5 069 грн. |
Сотейник Fiskars Hard Face с крышкой 26 см 1052231 | 5 069 грн. |
Модификації Fiskars Hard Face 1052231
Ціни на Fiskars Hard Face 1052231 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052230 24 см | від 4 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052231 26 см | від 5 069 грн. | 7 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052232 28 см | від 4 099 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →