Секатор Fiskars Solid SP141 (1051601)
Фото 8 |
Fiskars Solid SP141 |
|
Спеціальні жолоби для видалення шипів і листя від стебел квітів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Solid SP141
Усі ціни 6 →Ножницы для цветов Fiskars Solid SP14 (1051601) | 549 грн. |
Секатор плоскостной для цветов Fiskars Solid SP14 (1051601) 1051601 | 499 грн. |
Секатор плоскостной для цветов Fiskars Solid SP14 (1051601) 1051601 | 495 грн. |
Секатор площинний для квітів Fiskars Solid SP14 (1051601) | 574 грн. |
Секатор Fiskars для квітів Solid SP14 1051601 (137233) | 599 грн. |
Секатор для квітів Fiskars Solid SP14 (1051601) | 673 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →