Рюкзак Osprey Parsec 26 л
Відео 1Фото 27 |
Osprey Parsec |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Parsec 26 л
Усі ціни 19 →Рюкзак Osprey Parsec reverie green/cetacean blue O/S (009.3134) 145012 | 5 761 грн. |
Рюкзак Osprey Parsec - O/S - зелений/синій 009.3134 | 7 125 грн. |
Рюкзак Osprey Parsec reverie green/cetacean blue O/S зелений/синій | 6 195 грн. |
Рюкзак Osprey Parsec 26 atlas blue heather - O/S - синій 009.3136 | 6 195 грн. |
Рюкзак Osprey Parsec 26 reverie green/cetacean blue – O/S – зелений/синій | 6 195 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →