Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL
Відео 1Фото 13 |
Osprey Atmos AG LT 65 L/XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL
Усі ціни 29 →Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 - L/XL - чорний 009.3275 | 13 910 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 - L/XL - зелений 009.3279 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 night shift/scoria blue - L/XL - синій 009.32 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 black – L/XL – чорний 009.3275 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 black - L/XL - черный 009.3275 | 12 095 грн. |
ще 20 пропозицій
+ Якість матеріалів
+ Кріплення на всі випадки життя + Система провітрювання спинки + Чудова посадка і розвантаження плечей - Не вистачає додаткових кармашок (сіточки) у кармашках верхнього клапана (капюшона) Valentine: користуюся Osprey Atmos AG LT 65 L/XL кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Osprey Atmos AG LT 65 L/XL
Ціни на Osprey Atmos AG LT 65 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Atmos AG LT 50 S/M 50 л S/M | від 11 045 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Atmos AG LT 50 L/XL 53 л L/XL | від 11 045 грн. | 15 пропозицій | ||
Osprey Atmos AG LT 65 S/M 65 л S/M | від 9 717 грн. | 20 пропозицій | ||
Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL | від 11 695 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Перші відчуття, навіть без регулювання, дуже приємні матеріали, які тобі охоплюють, ніби обіймаючи.
Вес самого рюкзака немаленька (~2кг), але вона виправдана тим, що ти зможеш нести відносно важкий вантаж з комфортом, максимально розподіливши вагу по тулубу.
Після кількох літньо-осінніх походів можу сказати, що цей рюкзак допоміг мені забути про надокучливість інших рюкзаків (поправляти лямки, бо налізли вже на шию, або сповзли нижні на живіт і тд), тому я насолоджувався процесом і природою.
При моїй вазі в ~70кг, 10-14кг (загалом) мчить у ньому комфортно.
Матеріали топ, я думаю до 20кг (загалом) буде добре тримати.
Крім того, сітка на спинці — це диво, провітрювання на висоті.
Я тільки зараз зрозумів, що можливо мені вистачило б 50л (на 1-3-денні походи). Хоча якщо йти в групі, ви можете взяти в когось закинути собі в 65л :)
Загалом дуже класний рюкзак, всім рекомендую!