Вудилище Flagman Force Rank Boat 240-150 (FRBF240)
Фото 8 |
Flagman Force Rank Boat 240-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Force Rank Boat 240-150
Фидерное удилище Flagman Force Rank Boat 2.4м 150г FRBF240 | 637 грн. |
Фідер Flagman Force Rank Boat 2.4м 150г (FRBF240) | 680 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Force Rank Boat 2.4м 150г (FRBF240) | 808 грн. |
Вудилище Flagman Force Rank Boat 2.40m 150g FRBF240 | 637 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →