Вудилище Flagman Vortex FVX24-10-35
Фото 7 |
Flagman Vortex FVX24-10-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Vortex FVX24-10-35
Спиннинговое удилище Flagman Vortex 2.4м 10-35г FVX24-10-35 | 390 грн. |
Спінінг Flagman Vortex 2.4м 10-35г (FVX24-10-35) | 416 грн. |
Cпінінговe вудлище Flagman Vortex 2.4м 10-35г арт FVX24-10-35 | 520 грн. |
Вудилище Flagman Vortex Spin 2,40 m 10-35g FVX24-10-35 | 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →