Вудилище Flagman Magnum Black Carp 330-3 (MBC330)
Flagman Magnum Black Carp 330-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Magnum Black Carp 330-3
Карпово вудилище Flagman Magnum Black Carp 3.3м 3lb (MBC330) | 1 010 грн. |
Коропове вудлище Flagman Magnum Black Carp 3.3 м 3lb арт MBC330 | 1 010 грн. |
Карпово спінінг Flagman Magnum Black Carp 3.3 м 3lb (MBC330) | 1 010 грн. |
Коропове вудлище Flagman Magnum Black Carp 3.3 м 3lb | 1 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →