Вудилище Flagman Squadron Flow Feeder 420-180 (SQFLF420180)
Flagman Squadron Flow Feeder 420-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Squadron Flow Feeder 420-180
Фидерное удилище Flagman Squadron Flow Feeder 4.2м 180г SQFLF420180 | 1 950 грн. |
Фідер Flagman Squadron Flow Feeder 4.2м 180г (SQFLF420180) | 2 080 грн. |
Фідерне вудлище Flagman Squadron Flow Feeder 4.2м 180г (SQFLF420180) | 2 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →